SAVEZ ZA SPORTSKI RIBOLOV NA MORU CRNE GORE
FEDERATION OF SEA ANGLING OF MONTENEGRO
Štampa

REZULTATI TAKMIČENJA 2011

SENIORIŠTAPOM IZ BARKE
  1. BELJKAŠ DEJAN ( KSR „Delfin“ Budva)
  2. SIJERKOVIĆ DEJAN ( KSR „Ribar“ Baošići)
  3. DUJMUŠIĆ DRAGO ( SRK „Pagar“ Tivat)
  4. PERUŠINA ANTONIO ( SRK „Pagar“ Tivat)
  5. POPOVIĆ RADOVAN ( KSR „Sipa“ Tivat )
TUNJOM IZ BARKE
  1. SIJERKOVIĆ DEJAN (KSR „Ribar“ Baošići)
  2. BELJKAŠ DEJAN ( KSR„Delfin“ Budva)
  3. PERUŠINA ANTONIO ( SRK „Pagar“ Tivat )
  4. MIKŠA MARJAN ( SRK „Pagar“ Tivat)
  5. JANDRIĆ ALEKSANDAR ( SRK „Pagar“ Tivat )
ŠTAPOM SA OBALE
  1. DABOVIĆ GORAN ( KSR „Ama“ Kostanjica )
  2. TANASKOVIĆ VOJISLAV (KSR „Bijela“ )
  3. STARČEVIĆ NIKOLA (SRK „Pagar“ Tivat )
  4. KNEŽEVIĆ DRAGAN ( KSR „Širun“ Budva )
  5. VUJOVIĆ BORIS ( KSR „Mamula“ H. Novi )
EKIPNO IZ BARKE
  1. KSR „RIBAR“ Baošići ( Svilanović S., Sijerković D., Damjanović Z.)
  2. KSR „ŠIRUN“ Budva (Bečić R., Mitrović M., Knežević D.)
  3. KSR „DELFIN“ Budva (Beljkaš D., Dejanović P., Bazović G.)
  4. KSR „ BIJELA“ ( Vasiljević D., Tanasković V., Radović A.)
  5. KSR „AMA“ Kostanjica (Dabović G., Tasić P., Andrić N.)
PODVODNI RIBOLOV
1. RADOŠEVIĆ BOBAN (KSR „Tuna“ Budva)
2. PLESNIKAR ANTONIO (KSR „Tuna“ Budva )
3. AVRAMOVIĆ ŽARKO (KSR „Pristan“ Bar)

 

JUNIOR IŠTAPOM IZ BARKE

  1. MEDIĆ MIRKO ( KSR „Bokeška jedra“ Đenović)
  2. VASILJEVIĆ DRAGAN (KSR „Bijela“)
  3. VUJISIĆ MARKO (KSR „Ribar“ Baošići)
  4. BOROŠEK BOJAN (KSR „J. Grakalić“ H. Novi)
  5. BAJKOVIĆ ANDRIJA (KSR „J. Grakalić“ H. Novi)
TUNJOM IZBARKE
  1. BOŽINOVIĆ NIKOLA (SRK „Pagar“ Tivat)
  2. MASLOVARIĆ LUKA (SRK „Pagar“ Tivat)
  3. ZUROVAC BOJAN (KSR „Bijela“)
  4. VASILJEVIĆ DRAGAN ( KSR „Bijela“ )
  5. VODOVAR DAMJAN (KSR „Bijela“)
ŠTAPOM SA OBALE (U 16)
  1. VASILJEVIĆ DRAGAN (KSR „Bijela“)
  2. MITROVIĆ DANILO ( KSR „J. Grakalić“ H. Novi )
  3. SIJERKOVIĆ KRSTO ( KSR „Ribar“ Baošići )
  4. RADOVIĆ NEMANJA ( KSR „Širun“ Budva)
  5. ZUROVAC BOJAN ( KSR „Bijela“ )
ŠTAPOM SA OBALE (U 21)
  1. DABOVIĆ ANDRIJA (KSR „Bijela“)
  2. JOVKOVIĆ NEBOJŠA (KSR „Bijela“)
  3. BAJKOVIĆ ANDRIJA (KSR „J. Grakalić“ H. Novi)
  4. VUJISIĆ MARKO ( KSR „Ribar“ Baošići)
  5. MASLOVARIĆ LUKA ( SRK „Pagar“ Tivat)

EKIPNO IZ BARKE

  1. KSR "Igalo" (Milosavljwvić A., Gudelj D., Matijašević B:)
  2. SRK "Pagar" ( Maslovarić L., Starčević N., Božinović N:)
  3. KSR "Meljine" (Mrvaljević D., Ivanović M:, Ilić D:)
  4. KSR "Bijela" ( Zurovac B., Vodovar D., Vasiljević D:)
  5. KSR "Širun" (Stojanović N., Radović N., Racković M.)

 

 

SENIORKE ŠTAPOM SA OBALE
  1. RAKOČEVIĆ GORDANA (KSR „Igalo“)
  2. MATIJAŠEVIĆ MILIJANA (KSR „Igalo“)
  3. DUJMUŠIĆ MARTINA (SRK „Pagar“ Tivat)
  4. DOJKIĆ DRAGANA ( SRK „Pagar“ Tivat)
  5. NIKOLIĆ OLGA (KSR „Širun“ Budva)