SAVEZ ZA SPORTSKI RIBOLOV NA MORU CRNE GORE

Organi Saveza

  1. Predsjednik Saveza
  2. Skupština
  3. Upravni odbor

Predsjednik Saveza:

Rostović Mladen, Igalo

Skupština Saveza za sportski ribolov na moru Crne Gore

  1. Gojko Seferović, predsjednik Skupštine, Morinja
  2. Milan Bubonja, Risan
  3. Dragan Finzgar, Herceg Novi
  4. Čedomir Prelević, Ulcinj
  5. Mirsad Luka, Ulcinj
  6. Gojko Lazović, Đenovići
  7. Predrag Dejanović, Budva
  8. Dejan Cvetković, Budva
  9. Vladimir Boljević, Podgorica
  10. Aleksandar Šikmanović, Bar
  11. Marko Radosavljević, Igalo
  12. Dragan Ukropina, Igalo
  13. ivo Barižon, Herceg Novi
  14. Draško Vukotić, Herceg Novi
  15. Slavko Petrović, Dobre Vode
  16. Jugoslav Belada, Budva
  1. Zoran Docić, Ulcinj
  2. Nikola Cvitković, Herceg Novi
  3. Drago Dujmušić, Tivat
  4. Milan Mitrović, Tivat
  5. Zvonko Radević, Bar
  6. Slobodan Mladenvić, Bar
  7. Marko Sijerković, Tivat
  8. Dejan Sijerković, Baošići
  9. Branko Pržica, Bar
  10. Ljubinko Vrbnjak, Meljine
  11. Radovan Popović, Tivat
  12. Boško Majkić, Tivat
  13. Dragoje Knežević, Budva
  14. Berislav Andrić, Budva
  15. Nikolaj Knežević, Budva

Upravni odbor

  1. Mladen Rostović, predsjednik Saveza, Igalo
  2. Željko Kosić, potpredsjednik Saveza, Igalo
  3. Anton Jandrić, Tivat
  4. Tihomir Fabris, Budva
  5. Vladislav Vuković, Budva
  6. Muzafer Čauši, Ulcinj
  7. Ante Arapović, Herceg Novi
  8. Dejan Drašković, Herceg Novi
  9. Marko Krivokapić, Bar

Disciplinska komisija

  1. Božo Ukropina, predsjednik Komisije
  2. Milan Mitrović
  3. Nebojša Tomašević

Arbitraža

  1. Predrag Stanišić, Predsjednik
  2. Ivan Kotarac
  3. Radojica Gardašević
  4. Miljan Knežević
  5. Jovan Avramović

Komisije Upravnog odbora

Komisija za takmičenje

  1. Vladislav Vuković, predsjednik
  2. Željko Kosić
  3. Nikola Starčević
  4. Dragoslav Knežević
  5. Nikolaj Knežević

Sudijska komisija

  1. Anton Jandrić , predsjednik
  2.  Jadranko Tomašević
  3.  Dejan Sijerković

Trenerska komisija

  1. Ante Arapović – predsjednik
  2. Slobodan Svilanović
  3. Marko Radosavljević

Komisija za podvodni ribolov

  1. Mladen Rostović – predsjednik
  2. Marko Krivokapić
  3. Dejan Drašković
  4. Zoran Docić
  5. Filip Vukčević
  6. Božidar Grivić

Komisija za izradu normativnih akata

  1. Predrag Stanišić – predsjednik
  2. Marko Sijerković
  3. Muzafer Čauši
0%
Broj klubova
$0
Broj stalnih dozvola (18 +)
$0
Broj stalnih dozvola (- 18)
0
Broj privremenih dozvola

Rukovodstvo

Mladen Rostović

Predsjednik
  • Braće Grbića 24
  • Igalo, Herceg Novi
  • 85347
  • Crna Gora

Žejko Kosić

Podpredsjednik
  • Igalo, Herceg Novi
  • 85347
  • Crna Gora

Marko Sijerković

Sekretar
  • Tivat
  • 85320
  • Crna Gora
Izbornik